LED kohtvalgusti 2.2W

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Toote nimi Hind Kogus Tarneaeg
LED kohtvalgusti 2,2w (sokkel: E14)

Tavahind: 4,00 €

Special Price 0,60 €

1-3 päeva

LED kohtvalgusti 3w (sokkel: E14)

Tavahind: 5,50 €

Special Price 0,80 €

1-3 päeva

Kiirülevaade

LED kohtvalgusti, valgusvihk umbes 80°. Valgustoon soe-valge.
2.2W LED = 25W halogeenpirn
3W LED = 35W halogeenpirn


Mõõdud:

2.2W - 50*78mm
3W - 65*91mm

LED kohtvalgusti 2.2W

Rohkem vaateid

Detailid

NB: Otse pangalingiga ostes eeldame, et klient soovib "soe-valget" led valgustooni, enimlevinud soklit nagu e27, e14, gu10 või mr16 ning kaupa soovitakse Eestisse. Kui aga on soov saada "külm valge" valgustooniga led lampe, vähemlvevinud sokliga lampe või soovitakse kaupa Eestist välja tellida, siis palun võtke enne ühendust klienditeenindajaga. Palume enne ostu kindlasti ära mõõta oma eelneva elektripirni mõõdud. Kohtvalgustite pesad on tihtilugu erineva sügavuse ja laiusega. Ledpirni mõõdud leiad ülevalolevalt pildilt sellel topeltklõpsu tehes. Tooted millel on kirje "Laost otsas" on vaja tellida. Huvi korral palun võtke ühendust klienditeenindajaga. Laos olevaid tooteid saab aga otse veebi kaudu osta, saadame Eesti Posti ELS-ga. Klient saab kauba kätte nädala jooksul (enamasti 1-3 päeva).

ledlamp.ee LED valgustid on erineva disainiga, valgusnurgaga, valgusvärvusega, et klient saaks valida just endale sobiva. LED valgusti ei kuumene nagu traditsionaalsed valgustid,
LED valgustid ei sisalda ohtlikke kemikaale. Ostes LED lambid ja LED pirnid siit, oled kaasa aidanud looduse säästmisele.